KANCELARIA PRAWNO - FINANSOWA ODZYSKUJEMY PIENIĄDZE

Ubezpieczenia

Podaj nam swój telefon oddzwonimy

Ubezpieczenia

Odzyskiwanie ubezpieczenia

Ubezpieczenia oferowane przez Banki i niejako „doklejane” do kredytów konsumpcyjnych nie są konkurencyjne cenowo wobec innych dostępnych na rynku. W dobie niskich stóp procentowych Banki szukają sposobu na zwiększenie zyskowności swoich kredytów – dlatego proponują swoim Klientom ubezpieczenia, często wprowadzając ich w błąd i twierdząc, iż są one obligatoryjne i stanowią prawne zabezpieczenie kredytu. Niestety nie jest to zgodne z prawdą, a Klient chcący w istocie zabezpieczenia kredytu na wypadek swojej śmierci bądź nieszczęśliwego wypadku jest w stanie otrzymać znacznie tańsze i dopasowane do jego potrzeb ubezpieczenie.

Doradztwo ubezpieczeniowe

Jesteśmy multiagentem ubezpieczeniowym – oznacza to, że dysponujemy najszerszą ofertą ubezpieczeniową i to w jednym miejscu! U nas ubezpieczysz samochód, mieszkanie, firmę, a także swój wyjazd zagraniczny, życie i wiele innych obszarów codziennego życia. Wiedza i możliwość porównywania ofert pozwala nam na znalezienie optymalnego zabezpieczenia za najlepszą cenę. Dodatkowo za i dla naszych Klientów analizujemy ich obecne ubezpieczenia wskazując na jego ewentualne mankamenty, niedopasowanie i cenę. W jasny i klarowany sposób rekalkulujemy składki i pokazujemy naszym Klientom gdzie, ile i dlaczego mogą zyskać.

Zamiana ubezpieczeń przy kredycie na tańsze

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowo-ubezpieczeniowej mamy w sprzedaży produkty ubezpieczeniowe spełniające warunki Banków. Jednocześnie znacznie tańsze i niejednokrotnie szersze swym zakresem niż ubezpieczenia naszych Klientów, które zostały im sprzedane dodatkowo, przy okazji ubiegania się i podpisywania umowy o kredyt.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Napisz do nas!