KANCELARIA PRAWNO - FINANSOWA ODZYSKUJEMY PIENIĄDZE

Porady prawne

Podaj nam swój telefon oddzwonimy

Porady prawne

Porady prawne

W ramach podstawowej działalności naszej kancelarii związanej z finansami – współpracujemy z najlepszymi kancelariami adwokackimi i radcami prawnymi na śląsku. Mając przeświadczenie, iż dla Klientów liczy się rezultat warto jest trafić do właściwego specjalisty. Ten, ze starannością podejmie się analizy problemu, wytyczy strategię działania, ale co najważniejsze ma doświadczenie i wiedzę w danym obszarze.

Naszym Klientom zapewniamy profesjonalne porady prawne (dotyczy to także podmiotów gospodarczych) pomoc specjalistów w następujących dziedzinach:

 • Prawa cywilnego – m.in. o  roszczenia wynikające ze zobowiązań umownych, odszkodowania, zapłatę z tytułu bezpodstawnego wzbogacenia, podział majątku, ochronę dóbr osobistych, sprawy spadkowe, sprawy konsumenckie.
 • Prawa rodzinnego i opiekuńczego – m.in. postępowania o rozwód, separację, alimenty, sprawy majątkowe małżeńskie, pozbawienie lub ograniczenie władzy rodzicielskiej, przysposobienie, ubezwłasnowolnienie.
 • Prawa pracy i ubezpieczeń społecznych – m.in. postępowania dotyczące stosunku pracy, zakazu konkurencji, odszkodowania z tytułu wypadków przy pracy, odwołania od decyzji organów rentowych.
 • Prawa administracyjnego – m.in. badanie i regulacja stanu prawnego, przygotowywanie dokumentacji w postępowaniu administracyjnym, reprezentacja przed sądami administracyjnymi.
 • Prawa karnego, karno-skarbowego oraz wykroczeń, postępowania w sprawach nieletnich – m.in. obrona skarżonych/podejrzanych/obwinionych/ nieletnich  we wszystkich rodzajach postępowań i na wszystkich etapach, reprezentacja pokrzywdzonych w postępowaniu przygotowawczym i w postępowaniu sądowym.
 • Prawa karnego wykonawczego – tj. reprezentacja skazanych w postępowaniu karnym wykonawczym m.in. o przerwę w karze, odroczenie wykonania kary, warunkowe zwolnienie z wykonania reszty kary pozbawienia wolności, wykonanie kary w systemie dozoru elektronicznego.
 • Postępowania egzekucyjnego – tj. reprezentacja w postępowaniu egzekucyjnym wierzycieli oraz dłużników.
 • Prawa gospodarczego – m.in. doradzanie w sprawach związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. W szczególności założenie i rejestrację spółki, rejestracje zmian w KRS, sporządzanie umów spółek, bieżącą obsługę firm poprzez sporządzanie i opiniowanie umów, reprezentację przed sądem cywilnym i gospodarczym.
 • Prawa zamówień publicznych:
  – dla Wykonawców – m.in. pomoc  prawna w ubieganiu się o udzielenie zamówienia publicznego, profesjonalne wsparcie na każdym etapie postępowania
  – dla Zamawiających – m.in. profesjonalne przygotowanie i prowadzenie postępowania przetargowego, pomoc prawna na każdym etapie procesu udzielania zamówienia.
 • Prawa transportowego, przewozowego.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Napisz do nas!