KANCELARIA PRAWNO - FINANSOWA ODZYSKUJEMY PIENIĄDZE

Kredyty

Podaj nam swój telefon oddzwonimy

Kredyty

Kredyty i doradztwo kredytowe

Sprawdź nasze doradztwo kredytowe. Posiadamy ofertę wszystkich banków i instytucji pozabankowych. Znamy bieżące promocje bankowe, a także w oparciu o preferencje Banków jesteśmy w stanie wyselekcjonować instytucję, która udzieli finansowania Klientowi uwzględniając jego wiek, sposób zarobkowania oraz sytuację rodzinno-mieszkaniową. To wszystko wpływa na tzw. scoring bankowy i ma duże znaczenie w kontekście przyznania kredytu.

Klient nie ma być skazany na ofertę jednego banku. Porównujemy je dla niego i za niego. Sprawdzamy wysokość dostępnego finansowania, prowadzimy negocjację dla Klienta z Bankami, pomagamy w zebraniu wszelkich dokumentów i jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem, aż do czasu podpisania umowy z bankiem.
Chcemy, aby nasi Klienci polecali nas nowym Klientom. To dla nas najcenniejsze „wynagrodzenie” naszej pracy.

W ofercie posiadamy wszelkie rodzaje kredytów tj.:

  • kredyty gotówkowe,
  • kredyty hipoteczne,
  • kredyty samochodowe,
  • kredyty firmowe,
  • kredyty specjalne dla tzw. wolnych zawodów,
  • pożyczki pozabankowe,
  • kredyty konsolidacyjne, których podstawowym atutem jest zamiana kilku kredytów na jeden, z niższą ratą.

Co ważne, te ostatnie pozwalają nie tylko na obniżenie poziomu raty, ale także na odzyskaniu kosztów kredytów spłacanych wcześniej, a to przed terminem umownym poprzez odzyskanie składki za niewykorzystany okres ochrony ubezpieczeniowej oraz wnioskowanie do banków o zwrot nienależnych kosztów np. prowizji za udzielenie kredytu w związku z ich wcześniejszą spłatą.

Doradzamy naszym Klientom, aby płacili mniej szukając bezwzględnie najlepszego i najtańszego kredytu. Znamy oferty bankowe i pozabankowe i patrzymy na koszty, które nasz Klient ponosi. Warto przeanalizować ofertę kredytową. Koszt kredytu to nie tylko koszt oprocentowania, ale i innych kosztów wpływających na całkowity jego koszt (tzw. RRSO – Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) jak prowizje, opłaty, ewentualne ubezpieczenie kredytu. Dlatego pożyczki oferowane jako „0%” w rzeczywistości nie są bezpłatne. Rzeczywisty koszt pożyczki „0%” może być dużo wyższy niż koszt pożyczki, której oprocentowanie wynosi np.10%.

Szukasz najlepszego i najtańszego finansowania? Zgłoś się do nas lub przejdź bezpośrednio na naszą partnerską stronę www.najlepszadecyzja.pl i skorzystaj tam z formularza kontaktowego już dziś!

Podaj nam swój telefon oddzwonimy

Konsultacje i korespondencja z bankami

Mając wieloletnie doświadczenie w pracy w Bankach nasz zespół specjalistów dokonuje kompleksowego audytu finansów osobistych naszych Klientów. Każdy przypadek jest inny, a wskazanie rozwiązania spełniającego oczekiwania Klienta jest dla nas zawsze największym wyzwaniem. Pomagamy w jasnym wyliczeniu obecnych zobowiązań, wskazujemy najbardziej korzystną alternatywę, rozmawiamy z Klientem i pomagamy podjąć najlepszą decyzję. Sporządzanie pism to nasza działka.

Przejmujemy od naszych Klientów sprawy związane z ich finansami i produktami bankowymi korespondując w ich imieniu z Bankami, reklamując usługi, wnioskując o polubowne rozwiązywanie sporu i dochodzić zwrotu nienależnie pobranych kosztów.

Potrzebujesz konsultacji i szukasz wyjścia w sporze z instytucją finansową – skontaktuj się z nami!

Tańsze ubezpieczenie kredytu!

Znajdziemy dla Ciebie tańsze ubezpieczenie kredytu! Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowo-ubezpieczeniowej mamy w sprzedaży produkty ubezpieczeniowe spełniające warunki Banków. Jednocześnie znacznie tańsze i niejednokrotnie szersze swym zakresem niż ubezpieczenia naszych Klientów, które zostały im sprzedane dodatkowo,  przy okazji ubiegania się i podpisywania umowy o kredyt. Pomożemy ci zamienić swoje ubezpieczenie przy kredycie na tańsze.

Chcesz zaoszczędzić pieniądze, odzyskać cześć niewykorzystanej składki, a mimo to być ubezpieczony? Zadzwoń lub zgłoś swoją sprawę za pomocą formularza kontaktowego!

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Napisz do nas!