Tańsze ubezpieczenie kredytu!

Znajdziemy dla Ciebie tańsze ubezpieczenie kredytu! Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowo-ubezpieczeniowej mamy w sprzedaży produkty ubezpieczeniowe spełniające warunki Banków. Jednocześnie znacznie tańsze i niejednokrotnie szersze swym zakresem niż ubezpieczenia naszych Klientów, które zostały im sprzedane dodatkowo,  przy okazji ubiegania się i podpisywania umowy o kredyt. Pomożemy ci zamienić swoje ubezpieczenie przy kredycie na tańsze.

Chcesz zaoszczędzić pieniądze, odzyskać cześć niewykorzystanej składki, a mimo to być ubezpieczony? Zadzwoń lub zgłoś swoją sprawę za pomocą formularza kontaktowego!

Masz pytania? Napisz do nas!

Telefon (wymagane)

Dodaj plik pdf/txt

Dodaj zdjęcie

„Wysyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu usług związanych z pośrednictwem finansowym mającym na celu odpowiedź na zapytanie skierowane przy użyciu formularza kontaktowego, przygotowanie oferty kredytu konsumenckiego lub hipotecznego przez Grupa MITO Michał Tobiczyk. Szczegóły związane z obowiązkiem informacyjnym znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej w zakładce polityka prywatności - RODO.”

TAK

Ile to jest - podaj wynik?