Poznaj Kancelarię Prawno-Finansową OdzyskujemyPieniadze.pl

Jesteśmy Kancelarią, która swoim Klientom proponuje kompleksowe wsparcie w:

  • Dochodzeniu od Banków swoich należności, odzyskiwaniu wygórowanych kosztów.
  • Korespondencji na etapie reklamacyjnym, przed sądowym, a także sądowym.
  • W doborze i uzyskaniu produktów finansowych, w szczególności kredytowych.

Nasza oferta stworzona została z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie Klientów w tym obszarze, narastającą skalę niewłaściwych zachowań banków i zauważalnie wzrastającą ilość niezadowolonych Klientów. Jesteśmy zespołem ludzi z wieloletnim doświadczeniem pracy w bankach. Pozwala to na właściwą selekcję spraw, o które chcemy walczyć dla naszych Klientów.

Jeśli zaś chodzi o dobór najbardziej optymalnego finansowania  – nasza wiedza i doświadczenie gwarantuje najwyższą skuteczność i trafność w dopasowaniu produktu do potrzeb oraz wymagań Klientów.

Specjalizujemy się w obsłudze i doradztwie osobom fizycznym, a także małym i średnim przedsiębiorstwom. Naszą nadrzędną wartością jest zadowolenie naszych Klientów. Wierzymy, że partnerskie relacje i dbałość o interesy naszych Klientów są gwarancją udanej współpracy. Stawiamy na indywidualne podejście do Klienta w proponowanych mu rozwiązaniach co gwarantuje, że jego plany i potrzeby są zaspokajane w najlepszy możliwy sposób. Otrzymywane od Klientów rekomendacje i polecanie innym naszych usług są tego najlepszym potwierdzeniem i filarem naszej działalności.