Odzyskiwanie ubezpieczenia

Ubezpieczenia oferowane przez Banki i niejako „doklejane” do kredytów konsumpcyjnych nie są konkurencyjne cenowo wobec innych dostępnych na rynku. W dobie niskich stóp procentowych Banki szukają sposobu na zwiększenie zyskowności swoich kredytów – dlatego proponują swoim Klientom ubezpieczenia, często wprowadzając ich w błąd i twierdząc, iż są one obligatoryjne i stanowią prawne zabezpieczenie kredytu. Niestety nie jest to zgodne z prawdą, a Klient chcący w istocie zabezpieczenia kredytu na wypadek swojej śmierci bądź nieszczęśliwego wypadku jest w stanie otrzymać znacznie tańsze i dopasowane do jego potrzeb ubezpieczenie.

Czytaj dalej…

Odzyskiwanie kosztów kredytu

Wobec zróżnicowanej interpretacji ustawy o kredycie konsumenckim przez Banki oraz instytucje nadzorujące działalność Banków w kontekście możliwości proporcjonalnej partycypacji we wszystkich kosztach kredytów mających wpływ na jego całkowity koszt przy jego wcześniejszej spłacie – nasza Kancelaria wyspecjalizowała się w prowadzeniu dla swoich Klientów negocjacji z Bankami  w procesie reklamacyjnym oraz polubownym, a także prowadzeniu spraw mających na celu dochodzenie spornych należności w procesie sądowym, wnosząc o ich proporcjonalny zwrot. W takich sprawach na podstawie pełnomocnictwa od naszych Klientów uzyskujemy z Banków konieczne szczegóły związane z umowami kredytowymi, a następnie w imieniu naszych Klientów reklamujemy i dochodzimy od Banków zwrotu nienależnych kosztów. W momencie braku porozumienia wyczerpując drogę reklamacyjną staramy się polubownie, za wsparciem instytucji nadzorujących działalność Banków, wezwać Bank do zwrotu należności. Ostateczną formą jest pozew Banku do Sądu Powszechnego, który realizowany jest dla naszych Klientów przez Kancelarie Adwokackie oraz Kancelarie Radców Prawnych, z którymi współpracujemy.

Czytaj dalej…

 

Konsultacje i sporządzanie pism

Mając wieloletnie doświadczenie w pracy w Bankach nasz zespół specjalistów dokonuje kompleksowego audytu finansów osobistych naszych Klientów. Każdy przypadek jest inny, a wskazanie rozwiązania spełniającego oczekiwania Klienta jest dla nas zawsze największym wyzwaniem. Pomagamy w jasnym wyliczeniu obecnych zobowiązań, wskazujemy najbardziej korzystną alternatywę, rozmawiamy z Klientem i pomagamy podjąć najlepszą decyzję.

Przejmujemy od naszych Klientów sprawy związane z ich finansami i produktami bankowymi korespondując w ich imieniu z Bankami, reklamując usługi, wnioskując o polubowne rozwiązywanie sporu i dochodzać zwrotu nienależnie pobranych kosztów.

Czytaj dalej…

 

Doradztwo kredytowe

Posiadamy ofertę wszystkich banków i instytucji pozabankowych. Znamy bieżące promocje bankowe, a także w oparciu o preferencje Banków jesteśmy w stanie wyselekcjonować instytucję, która udzieli finansowania Klientowi uwzględniając jego wiek, sposób zarobkowania oraz sytuację rodzinno-mieszkaniową. To wszystko wpływa na tzw. scoring bankowy i ma duże znaczenie w kontekście przyznania kredytu.

Czytaj dalej…

Doradztwo ubezpieczeniowe

Jesteśmy multiagentem ubezpieczeniowym – oznacza to, że dysponujemy najszerszą ofertą ubezpieczeniową i to w jednym miejscu! U nas ubezpieczysz samochód, mieszkanie, firmę, a także swój wyjazd zagraniczny, życie i wiele innych obszarów codziennego życia. Wiedza i możliwość porównywania ofert pozwala nam na znalezienie optymalnego zabezpieczenia za najlepszą cenę. Dodatkowo za i dla naszych Klientów analizujemy ich obecne ubezpieczenia wskazując na jego ewentualne mankamenty, niedopasowanie i cenę. W jasny i klarowany sposób rekalkulujemy składki i pokazujemy naszym Klientom gdzie, ile i dlaczego mogą zyskać.

Czytaj dalej…

Zamiana ubezpieczenia przy kredycie na tańsze

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowo-ubezpieczeniowej mamy w sprzedaży produkty ubezpieczeniowe spełniające warunki Banków. Jednocześnie znacznie tańsze i niejednokrotnie szersze swym zakresem niż ubezpieczenia naszych Klientów, które zostały im dosprzedane przy okazji ubiegania się i podpisywania umowy o kredyt.

Czytaj dalej…

Porady prawne i prowadzenie sporów sądowych

W ramach podstawowej działalności naszej kancelarii związanej z tematyką finansową – współpracujemy z najlepszymi kancelariami adwokackimi, a także radców prawnych na Śląsku. Obszar ten realizowany jest przez uprawniony zespół adwokatów i radców prawnych współpracujących z naszą kancelarią. O szczegółach i zakresie dowiesz się tutaj.

Jeśli masz problem prawny – nie szukaj przypadkowego adwokata/radcy. Zadzwoń po rzetelną informację lub zgłoś nam swój problem – oddzwonimy!

Napisz-do-nas
662 752 500