Doradztwo kredytowe

Wybierz swoje kredyty. Posiadamy ofertę wszystkich banków i instytucji pozabankowych. Znamy bieżące promocje bankowe, a także w oparciu o preferencje Banków jesteśmy w stanie wyselekcjonować instytucję, która udzieli finansowania Klientowi uwzględniając jego wiek, sposób zarobkowania oraz sytuację rodzinno-mieszkaniową.

Czytaj dalej…

Zamiana ubezpieczenia przy kredycie na tańsze

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowo-ubezpieczeniowej mamy w sprzedaży produkty ubezpieczeniowe spełniające warunki Banków. Jednocześnie znacznie tańsze i niejednokrotnie szersze swym zakresem niż ubezpieczenia naszych Klientów.

Czytaj dalej…

Konsultacje i korespondencja z bankami

Mając wieloletnie doświadczenie w pracy w Bankach nasz zespół specjalistów dokonuje kompleksowego audytu finansów osobistych naszych Klientów. Każdy przypadek jest inny, a wskazanie rozwiązania spełniającego oczekiwania Klienta jest dla nas zawsze największym wyzwaniem.

Czytaj dalej…

Odzyskiwanie kosztów kredytu

Wobec zróżnicowanej interpretacji ustawy o kredycie konsumenckim przez Banki oraz instytucje nadzorujące działalność Banków w kontekście możliwości proporcjonalnej partycypacji we wszystkich kosztach kredytów mających wpływ na jego całkowity koszt przy jego wcześniejszej spłacie – nasza Kancelaria wyspecjalizowała się w prowadzeniu dla swoich Klientów negocjacji z Bankami  w procesie reklamacyjnym oraz polubownym, a także prowadzeniu spraw mających na celu dochodzenie spornych należności w procesie sądowym, wnosząc o ich proporcjonalny zwrot.

Czytaj dalej…

logo najlepszadecyzja