Konsultacje i korespondencja z bankami

Mając wieloletnie doświadczenie w pracy w Bankach nasz zespół specjalistów dokonuje kompleksowego audytu finansów osobistych naszych Klientów. Każdy przypadek jest inny, a wskazanie rozwiązania spełniającego oczekiwania Klienta jest dla nas zawsze największym wyzwaniem. Pomagamy w jasnym wyliczeniu obecnych zobowiązań, wskazujemy najbardziej korzystną alternatywę, rozmawiamy z Klientem i pomagamy podjąć najlepszą decyzję. Sporządzanie pism to nasza działka.

Przejmujemy od naszych Klientów sprawy związane z ich finansami i produktami bankowymi korespondując w ich imieniu z Bankami, reklamując usługi, wnioskując o polubowne rozwiązywanie sporu i dochodzić zwrotu nienależnie pobranych kosztów.

Potrzebujesz konsultacji i szukasz wyjścia w sporze z instytucją finansową – skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Napisz do nas!

Telefon (wymagane)

Dodaj plik pdf/txt

Dodaj zdjęcie

„Wysyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu usług związanych z pośrednictwem finansowym mającym na celu odpowiedź na zapytanie skierowane przy użyciu formularza kontaktowego, przygotowanie oferty kredytu konsumenckiego lub hipotecznego przez Grupa MITO Michał Tobiczyk. Szczegóły związane z obowiązkiem informacyjnym znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej w zakładce polityka prywatności - RODO.”

TAK

Ile to jest - podaj wynik?