Kredyty i doradztwo kredytowe

Sprawdź nasze doradztwo kredytowe. Posiadamy ofertę wszystkich banków i instytucji pozabankowych. Znamy bieżące promocje bankowe, a także w oparciu o preferencje Banków jesteśmy w stanie wyselekcjonować instytucję, która udzieli finansowania Klientowi uwzględniając jego wiek, sposób zarobkowania oraz sytuację rodzinno-mieszkaniową. To wszystko wpływa na tzw. scoring bankowy i ma duże znaczenie w kontekście przyznania kredytu.

Klient nie ma być skazany na ofertę jednego banku. Porównujemy je dla niego i za niego. Sprawdzamy wysokość dostępnego finansowania, prowadzimy negocjację dla Klienta z Bankami, pomagamy w zebraniu wszelkich dokumentów i jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem, aż do czasu podpisania umowy z bankiem.
Chcemy, aby nasi Klienci polecali nas nowym Klientom. To dla nas najcenniejsze „wynagrodzenie” naszej pracy.

W ofercie posiadamy wszelkie rodzaje kredytów tj.:

  • kredyty gotówkowe,
  • kredyty hipoteczne,
  • kredyty samochodowe,
  • kredyty firmowe,
  • kredyty specjalne dla tzw. wolnych zawodów,
  • pożyczki pozabankowe,
  • kredyty konsolidacyjne, których podstawowym atutem jest zamiana kilku kredytów na jeden, z niższą ratą.

Co ważne, te ostatnie pozwalają nie tylko na obniżenie poziomu raty, ale także na odzyskaniu kosztów kredytów spłacanych wcześniej, a to przed terminem umownym poprzez odzyskanie składki za niewykorzystany okres ochrony ubezpieczeniowej oraz wnioskowanie do banków o zwrot nienależnych kosztów np. prowizji za udzielenie kredytu w związku z ich wcześniejszą spłatą.

Doradzamy naszym Klientom, aby płacili mniej szukając bezwzględnie najlepszego i najtańszego kredytu. Znamy oferty bankowe i pozabankowe i patrzymy na koszty, które nasz Klient ponosi. Warto przeanalizować ofertę kredytową. Koszt kredytu to nie tylko koszt oprocentowania, ale i innych kosztów wpływających na całkowity jego koszt (tzw. RRSO – Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) jak prowizje, opłaty, ewentualne ubezpieczenie kredytu. Dlatego pożyczki oferowane jako „0%” w rzeczywistości nie są bezpłatne. Rzeczywisty koszt pożyczki „0%” może być dużo wyższy niż koszt pożyczki, której oprocentowanie wynosi np.10%.

Szukasz najlepszego i najtańszego finansowania? Zgłoś się do nas lub przejdź bezpośrednio na naszą partnerską stronę www.najlepszadecyzja.pl i skorzystaj tam z formularza kontaktowego już dziś!

Masz pytania? Napisz do nas!

Telefon (wymagane)

Dodaj plik pdf/txt

Dodaj zdjęcie

„Wysyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu usług związanych z pośrednictwem finansowym mającym na celu odpowiedź na zapytanie skierowane przy użyciu formularza kontaktowego, przygotowanie oferty kredytu konsumenckiego lub hipotecznego przez Grupa MITO Michał Tobiczyk. Szczegóły związane z obowiązkiem informacyjnym znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej w zakładce polityka prywatności - RODO.”

TAK

Ile to jest - podaj wynik?